URM
Події Новини

Суд залишив 90 млн грн застави для Ярослава Дубневича

Антикорупційний суд розглянув і відмовив у задоволенні клопотання адвоката члена українського парламенту про зміну запобіжного заходу для Ярослава Дубневича.

Ідеться про запобіжний захід у 90 млн грн застави народному депутату Ярославу Дубневичу, якого Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють в організації заволодіння понад 93 млн грн філії Укрзалізниці.

Раніше, а саме 31 жовтня 2019 року, Рада підтримала всі три подання генпрокурора щодо Дубневича. Пізніше нардепу вручили підозру, а суд взяв його під варту з альтернативою 90 млн грн застави. Ці гроші за нього внесли, і він вийшов із СІЗО під обов’язки.

На думку слідства, нардеп Дубневич, імовірно, є організатором схеми привласнення 93,2 млн грн філії «Центр забезпечення виробництва» УЗ під час постачання товарів за завищеними цінами у 2015-2017 роках.

Він як голова комітету Верховної Ради з питань транспорту організував і створив умови для закупівлі елементів колії за кошти підприємства УЗ з порушенням законної процедури за завищеними цінами.

Замість переговорної процедури закупівлі, нардеп організував проведення процедур відкритих торгів із залученням підконтрольних підприємств – ТОВ «Арго» та ТОВ «Корпорація КРТ».

читайте також

Завантаження....