URM
Укрзалізниця Новини

Суд задовольнив позов «дочки» «Сбербанку» до УЗ щодо 17 мільйонів доларів

Північний апеляційний госпсуд відмовився задовольнити апеляційну скаргу Укрзалізниці та залишив без змін рішення суду, який частково задовольнив позов української «дочки» російського державного «Сбербанку» до Укрзалізниці та вирішив стягнути з відповідача 17,25 млн доларів заборгованості.

Ідеться про заборгованість за нарахованими з 14 грудня 2017 року по 23 листопада 2020 року процентами за договором 2011 року. Відповідне рішення суд ухвалив 18 січня. Згідно з судовими матеріалами, первинним позичальником була «Донецька залізниця». Раніше суди визнали Укрзалізницю її правонаступницею.

Нагадаємо, 20 грудня Госпсуд Донецької області видав наказ про стягнення з Укрзалізниці 40,55 млн доларів заборгованості на користь «дочки» Сбербанку (змінила назву на МР Банк).

Ідеться про заборгованість “Донецької залізниці” за низкою кредитних договорів. Раніше, у січні 2021 року, апеляційний госпсуд залишив без змін рішення, яким було замінено держпідприємство “Донецька залізниця” на Укрзалізницю як відповідача в цій справі.

читайте також

Завантаження....