URM
Укрзалізниця Новини

Суд скасував заборону на арешт коштів Укрзалізниці 

30 вересня Шостий апеляційний адмінсуд задовольнив апеляційну скаргу VR Global Partners, L.P. та скасував ухвалу Окружного адмінсуду Києва щодо заборони банкам арештувати кошти Укрзалізниці.

Раніше суд першої інстанції заборонив банкам виконувати постанови Відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби про арешт коштів боржника (УЗ).

Йдеться про справу щодо стягнення з Укрзалізниці на користь VR Global Partners, L.P заборгованості по кредиту в розмірі 12,5 млн доларів; пені за прострочення сплати кредиту 87,4 млн грн; 3% річних по тілу кредиту 3,05 млн грн.

Нагадаємо, у вересні Північний апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу Укрзалізниці, визнавши недійсним укладений між Промінвестбанком та інвестиційним фондом VR Global Partners, L.P.

Ідеться про 388,5 млн доларів, які є кредитом та пенею. Гроші в борг брала Південно-Західна залізниця у Промінвестбанку, але VR Global Partners купив у банка право стягнення за 123,5 млн доларів.

До цього, у липні, Верховний Суд ухвалив судове рішення на користь VR Global Partners, L.P.  щодо стягнення з Укрзалізниці 66 млн доларів США.

Раніше, на початку травня, стало відомо, що банківські рахунки УЗ заморожені через борги  перед VR Capital Group. Проте вже 18 травня в компанії повідомили, що розблокували частину рахунків, а Госпсуд столиці заборонив вчиняти дії щодо коштів УЗ в напрямку VR Capital Group.

читайте також

Завантаження....