URM
Укрзалізниця Новини Події

Столицею на свята курсуватиме ретро-поїзд

Казковий ретро-поїзд курсуватиме столицею на різдвяно-новорічні свята. Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці. Святковий екскурсійний поїзд на паровозній тязі курсуватиме на три вікенди поспіль — 24, 25, 31 грудня, 1, 7 та 8 січня.

На вокзалі вас зустрінуть казкові помічники святого Миколая, а у вагонах вихованці Київської дитячої залізниці проведуть цікаву екскурсію про історію Києва.

Пресслужба Укрзалізниці

Повідомляється, що у складі поїзда буде  два старовинні паровози 1954 року і п’ять пасажирських вагонів з місцями для сидіння, серед яких вагон-буфет. Відправлення поїзда о 12:34 з першої платформи Центрального залізничного вокзалу. Мандрівка триватиме трохи більше години.

Квитки вже у продажу на сайті booking.uz.gov.ua (за запитом Київ-Пасажирський — Київ-Казковий, поїзд №894/893) та у касах вокзалів. Вартість дорослого квитка стартує від 138 грн, дитячого — від 104 грн.
У разі оголошення повітряної тривоги до відправлення поїзда зі ст. Київ-Пасажирський рейс відкладається до 14:00. Якщо ж відбій повітряної тривоги не буде оголошено до 14:00, пасажирам буде запропоновано здати квитки та прийти в інший день.

читайте також

Завантаження....