URM
Кадри Новини

Стартував конкурс на члена правління з вантажоперевезень

Стартував конкурс серед кандидатів на посаду члена правління, відповідального за напрям діяльності «Вантажні перевезення». Про це повідомляє голова профільної ТСК у Верховній Раді Юлія Гришина.

Критерії оцінки кандидатів для HR-агентства виставлені такі:

Професійний досвід

  • Успішний кандидат повинен мати не менше 10 років досвіду роботи з процесами комерційної діяльності у сфері вантажних перевезень у залізничних компаніях.
  • Мінімум 5 років досвіду на посадах старшого керівництва.
  • Доведений досвід у розробці довгострокових бізнес-стратегій.
  • Глибокі практичні знання з економіки, досвід стратегічного та інвестиційного планування, успішної реалізації IT-рішень і цифровізації бізнес-проєктів.
  • Додатковою перевагою буде знання англійської мови та досвід роботи в міжнародних компаніях.

Освіта

  • Успішний кандидат повинен мати повну вищу освіту за спеціальністю фінанси, ділове адміністрування, економіка, право або інженерія. Освіта у сфері залізничного транспорту буде перевагою.

Лідерські якості

  • Успішний кандидат повинен мати стратегічне бачення, управляти змінами, мати управлінський авторитет та лідерські навички, володіти дипломатичною мудрістю.

«Особисто я деякі критерії оцінки не розділяю, проте згодна з тим, що ця людина повинна мати не менше 10 років досвіду на залізничних вантажоперевезеннях і бажано профільну освіту. І головне, майбутній член правління повинен користуватися беззаперечною довірою та авторитетом серед українських залізничників. На цьому буде наполягати наша ТСК.

Юлія Гришина, голова профільної ТСК у Верховній Раді

Нагадаємо, Укрзалізниця розпочала пошук кандидатів на посаду члена правління, відповідального за напрям діяльності «Вантажні перевезення». Відбором кандидатів займатиметься ТОВ “ТЕЛЕНТ ЕДВАЙЗОРС” (ексклюзивний представник Odgers Berndtson), яке перемогло в публічному тендері щодо надання зазначених послуг.

читайте також

Завантаження....