URM
Бізнес Інфраструктура Новини

Stadler в Україні може отримати замовлення не лише на електрички, а й на трамваї та поїзди метро

Представник Stadler у Польщі в коментарі місцевим ЗМІ заявив, що компанія в Україні може виробляти не лише рухомий склад для залізниці, а й трамваї та поїзди метро.

Так, у Польщі підкреслили, що підписаний напередодні меморандум не є обов’язковим, оскільки він не має відповідного рангу, і значною мірою стосується фінансових питань. Адже українська сторона хоче отримати кредит від виробника на покупку поїздів, водночас зобов’язуючи його виготовляти замовлені поїзди в Україні.

Співпраця стосуватиметься не лише рухомого складу, а й поїздів метро та трамваїв для Києва. Сама УЗ планує замовити 90 транспортних засобів: 60 для приміських перевезень, 20 для регіональних стандартів і 10 для міжміських перевезень.

Нагадаємо,  26 серпня Міністерство інфраструктури України, Укрзалізниця, Stadler та Швейцарське агентство зі страхування експортних ризиків уклали меморандум щодо інвестицій в Україну.

Кошти обсягом до 500 млн євро підуть на розвиток сектору залізничного транспорту. Угода передбачає не просто закупівлю потягів, а й локалізацію виробництва Stadler завдяки будівництву нового заводу на території України.

Детально про можливу співпрацю з українською стороною розповідав в.о. генерального директора Stadler Rail Group  Петер Шпулер.

читайте також

Завантаження....