URM
Події Новини

Справа в прокуратурі: Філія УЗ не спрямувала заплановані 170 млн грн на боротьбу з коронавірусом

Профільна ТСК звернулася до Генпрокуратури через невиконання Укрзалізницею розпорядження МОЗ України про прийом підпорядкованими лікарнями хворих на коронавірус. Відповідний документ з’явився в мережі.

У Зверненні йдеться про те, що залізничні лікарні не забезпечені усім необхідним для лікування хворих на COVID -19. Адже за інформацією членів ТСК, керівництво департаменту безпеки Укрзалізниці впродовж 4 місяців не надавали свого кандидата до тендерного комітету філії «Центр охорони здоров’я» чим зірвали 35 тендерів.

Як наслідок — замість запланованих 170 млн грн на закупівлю матеріально-технічних ресурсів на філію було спрямовано було лише 11 млн грн. Це всього 114 тисяч гривень на місяць на кожну профільну лікарню

Раніше ми вже повідомляли про те, що філія “Центр охорони здоров’я” отримала від Національної служби здоров’я України 60 мільйонів гривень на лікування пацієнтів з COVID-19, але пацієнтів не лікувала.

У зв’язку з цим НСЗУ зупинила оплату медичних послуг філії, а також вимагає повернути виділені кошти. Як пояснили в НСЗУ, УЗ уклала договір із Службою на стаціонарну допомогу при COVID-19 в кінці листопада минулого року.

читайте також

Завантаження....