URM
Події Новини

Співробітникам Укрзалізниці повідомили про підозру щодо пособництва державі-агресору

Двом працівникам Укрзалізниці повідомили про підозру в пособництві агресору. Повідомляє видання «Вечірній Київ». Співробітники однієї із регіональних філій АТ «Укрзалізниця» після окупації Мелітополя добровільно почали співпрацювати з представниками держави-агресора.

Зазначається, що жінка та чоловік добровільно прийняли пропозицію обійняти посади заступника начальника станції «Мелітополь» регіональної філії «Придніпровська залізниця» та заступника начальника з рухомого складу ДП «Мелітопольська залізниця».

Колаборанти почали проводити заходи на підтримку окупаційного режиму, зокрема передавати матеріальні ресурси та інші активи представникам рф та примушувати працівників локомотивного депо укладати договори з державою-агресором.

Слідчі Печерського управління поліції розпочали кримінальне провадження за статтею «пособництво державі-агресору». Обом колаборантам за погодженням із Печерської окружною прокуратурою заочно повідомлено про підозру у скоєнні цього злочину. Санкція статті передбачає від 10 до 12 років ув’язнення.

читайте також

Завантаження....