URM
Новини

Сьогодні з портів Великої Одеси вийшов перший караван з українським збіжжям, — Олександр Кубраков

У межах реалізації Ініціативи про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування з портів «Одеса» та «Чорноморськ» вийшов перший караван з українським продовольством. Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України у фейсбуці.
Зазначається, що на борту трьох балкерів NAVI STAR, ROJEN та POLARNET 57 тисяч тонн української кукурудзи, яка направляється до покупців Туреччини, Великої Британії та Ірландії.

Сьогоднішнім караваном повноцінно запускаємо «зернову ініціативу» в порту «Чорноморськ». Розраховуємо, що безпекові гарантії наших партнерів з ООН та Туреччини будуть працювати і надалі, а експорт продовольства з наших портів стане стабільним та прогнозованим для всіх учасників ринку.

Олександр Кубраков, міністр інфраструктури України

У відомстві планують забезпечити здатність портів обробляти понад 100 суден на місяць.

Хоча «зерновий коридор» уже запрацював на вихід, нашою ціллю є повноцінна робота портів в обидва напрямки. Ми отримуємо заявки судновласників, які готові заходити в наші порти під завантаження. Наша ціль – 3 та більше млн тонн агропродукції щомісяця з портів «Одеса», «Чорноморськ» та «Південний».

Олександр Кубраков, міністр інфраструктури України

Також повідомляється, що наразі українські порти отримують заявки на судновласників, які готові заходити в порти країни під завантаження. Початок роботи з ними дозволить запустити роботу портів як на вихід, так і на захід під завантаження.

читайте також

Завантаження....