Сколівський районний суд Львівщини частково задовольнив позов батьків 20-річного хлопця, якого у стані наркотичного сп’яніння на смерть збив поїзд у місті Сколе. Суд зобов’язав Укрзалізницю виплатити кожному з батьків по 150 тис. грн завданої моральної шкоди, попри відсутність провини працівників залізниці у цій ДТП. Спочатку батьки вимагали по 300 тис. грн компенсації. Про це повідомляє видання ZAHID.NET.
Трагедія сталася в листопаді 2018 року. Приміський поїзд «Львів – Лавочне» збив 20-річного хлопця поза межами залізничного переїзду чи інших місць, де дозволений перехід залізничних колій. У момент зіткнення хлопець перебував на колії між рейсами та не реагував на звукові сигнали. Експертиза підтвердила, що він був під дією наркотиків, у нього в крові виявили метадон.
Представник Укрзалізниці на суді просив суд відмовити у задоволенні позову батьків загиблого, оскільки працівники залізниці не винні у його смерті. Однак суд дійшов висновку, що «відсутність вини працівників залізниці та закриття кримінального провадження не звільняє відповідача від обов’язку відшкодувати моральну шкоду».
Нагадаємо, працівники УЗ самоорганізувалися, щоб допомогти машиністу Олександру Назаренку. Чоловік керував поїздом № 43 Київ — Івано-Франківськ, який 3 лютого зіткнувся з вантажівкою.