URM
Новини

Siemens розриває контракт з РЖД і повністю виходить з росії

Компанія Siemens повністю вийде з російського ринку через війну в Україні. Про це повідомляє Reuters. Наразі в росії Siemens лише здійснював технічне обслуговування поїздів, припинивши постачання із початком вторгнення рф в Україну.

Німецька промислово-технологічна група стала останньою транснаціональною компанією, яка оголосила про вихід з рф та збитки, пов’язані із цим.

Головний виконавчий директор Siemens Роланд Буш назвав конфлікт «поворотним моментом в історії».

Ми, як компанія, чітко і рішуче засудили цю війну. Ми всі зворушені війною як люди. І фінанси повинні відійти на другий план перед обличчям трагедії. Проте, як і багато інших компаній, ми відчуваємо вплив на наш бізнес.

Головний виконавчий директор Siemens Роланд Буш

Компанія повідомляє, що упродовж другого кварталу цього року Siemens зазнав збитків у 600 мільйонів євро у вигляді знецінення та інших витрат, здебільшого зафіксованих у його бізнесі з виробництва поїздів після санкцій проти Росії. Витрати вплинули на прибутки Siemens у другому кварталі: чистий прибуток зменшився вдвічі до 1,21 мільярда євро (1,27 мільярда доларів), що не відповідає прогнозам аналітиків у 1,73 мільярда. Промисловий прибуток компанії склав 1,78 млрд євро, що на 13% менше, ніж роком раніше.

Ця країна приносила Siemens близько 1% річного доходу, причому більшу частину бізнесу було технічне обслуговування та обслуговування швидкісних поїздів. І повний вихід з ринку означатиме ще більші збитки.

У росії в мюнхенській компанії працює 3000 осіб. Компанія пропрацювала в рф уже 170 років з 1851 року. За словами Буша, його майданчики в Москві та Санкт-Петербурзі зараз скорочуються.

читайте також

Завантаження....