URM
Міжнародні Інфраструктура Новини

Siemens побудує у Єгипті 2 тис. кілометрів швидкісних залізничних шляхів

Німецький промисловий гігант Siemens побудує у Єгипті дві тисяч кілометрів швидкісних залізничних шляхів та поставить понад 170 потягів. Масштабний проєкт має з’єднати 60 міст Єгипту. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Повідомляється, що згідно з умовами контракту, компанія Siemens Mobility, дочірня фірма конгломерату Siemens, поставить до Єгипту 41 високошвидкісний потяг, 94 регіональні потяги та 41 вантажний локомотив. Усі вони здатні будуть розвивати швидкість до 230 кілометрів на годину. Контрактом також передбачено будівництво залізничної інфраструктури, зокрема, восьми залізничних станцій, а також надання послуг з технічного обслуговування протягом 15 наступних років. У Siemens називають цей контракт найбільшим за всю історію концерну.

Видання зазначає, що Siemens Mobility працює над реалізацією цього мегапроєкту спільно з єгипетськими будівельними компаніями Orascom Construction та The Arab Contractors. Мережа високошвидкісних залізниць, яку вже називають «Суецьким каналом на рейках», з’єднає Середземне та Червоні моря, і, зокрема, єгипетську столицю Каїр з археологічним районом Абу-Сімбел на кордоні з Суданом, а також прадавні археологічні міста у Люксорі з курортом Хургада на узбережжі Червоного моря.

Нагадаємо, Siemens Mobility повністю вийшов з російського ринку, хоч і зазнав при цьому збитків.

читайте також

Завантаження....