URM
Кадри Новини

Шевкі Аджунер має надати пропозиції щодо кандидатури т. в. о. голови правління Укрзалізниця

Голова наглядової ради товариства Шевкі Аджунер має надати до МІУ пропозиції щодо кандидатури т. в. о. голови правління Укрзалізниці. Про це йшлося на сьогоднішньому засіданні Кабінету Міністрів України.

Голові наглядової ради АТ УЗ Шевкі Аджунеру з метою виконання протокольного рішення 8.1. щодо врегулювання проблемних питань фінансово-господарської дільності АТ УЗ, витягу з протоколу № 25 з протоколу засідання Ради національної безпеки і оборони України №25 від 30 липня 2021, підготувати та надати до Мінінфраструктури в порядку, визначеному статутом АТ УЗ, пропозицію щодо призначення особи, яка тимчасово здійснюватиме повноваження голови правління.

засідання Кабміну

Разом з тим на засіданні було ухвалено рішення про необхідність проведення загальних зборів та надання проєктів рішень проблемних питань фінансово-господарської діяльності Укрзалізниці.

Нагадаємо, обов’язки голови правління УЗ покладено на чинного міністра інфраструктури. Відповідне розпорядження щодо змін в управлінні Укрзалізницею видав секретар РНБО України Олексій Данілов.

читайте також

Завантаження....