URM
Пасажирські перевезення Новини

Шепетівку та Камꞌянець — Подільський поєднає залізничне сполучення

В Хмельницькій області запустять перший приміський потяг, який курсуватиме з Шепетівки до Камꞌянця -Подільського. Про це повідомляється на сайті тамтешньої ОДА.

Зазначається, що перший рейс відбудеться 30 серпня. Подорож цим потягом займатиме близько чотирьох годин. А на маршрут, для обслуговування пасажирів, вийде зручний потяг, який уже відремонтували та підготували для саме цього рейсу.

Відзначимо, що запуск приміського потягу став можливий завдяки співпраці депутатів та представників Південно-Західної залізниці. Нещодавно сторони навіть підписали відповідний меморандум.

Шепетівку та Камꞌянець - Подільський поєднає залізничне сполучення

У документі йдеться про покращення якості послуг, що надають пасажирам, у потягах приміського сполучення. Також обидві сторони узгодили питання стабілізації приміських пасажирських перевезень та домовилися про збільшення їх обсягу на території Хмельницької області.

Нагадаємо, що залізничним сполученням хочуть з’єднати і столицію з містом Васильків. Київська обласна держадміністрація нещодавно навіть виклала в мережу ролик, у якому демонструються темпи робіт з будівництва колії для приміських електропотягів на маршруті Васильків-Київ.

Зазначимо, що нещодавно набули чинності зміни до тарифів на вантажні перевезення. В Укрзалізниці підрахували — уже цього року компанія отримає близько 2 млрд грн додаткових доходів, а наступного року — ще близько 10 млрд грн. Планується, що кошти від зазначених ініціатив буде направлено на відновлення залізничної інфраструктури: ремонт колій та електрифікацію залізниці. Які ділянки будуть електрифікувати та на якому етапі зараз цей процес – читайте у статті “Як в Україні залізницю електрифікують“.

читайте також

Завантаження....