URM
Вантажні перевезення Новини

Середній термін залізничної доставки від Китаю до станції призначення в Україні – 18-23 дні

Середній термін доставки від станції відправлення в Китаї до станції призначення в Україні становить 18-23 дні.

Зазвичай блок-поїзд складається з 41-51 одиниці 40`HQ контейнерів. Прямі прискорені поїзди (УКП) з Китаю в Україну почали курсувати з травня 2020 року. Відстань в 9 000 кілометрів через територію 4 країн перший поїзд подолав за 15 діб.

За словами Ірини Заїки, експедитора відділу залізничних перевезень в регіоні СНД, головною метою розвитку УКП залишається скорочення часу доставки вантажів з Китаю в Україну.

Максимальна вага (брутто) вантажу в контейнері — 26 тонн. У складі УКП з Китаю в Україні до перевезення приймаються генеральні, безпечні вантажі, а також вантажі, які не потребують підтримки температурного режиму.

Перевозити товари, у складі яких є рідини, масла або акумулятори в будь-якому вигляді, заборонено.

З початку запуску даного сервісу на станцію Київ-Ліски прибули поїзда, відправлені зі станцій Янтай, Сіань, Ухань, Наньчан, Чанша, Цзиньхуа, Цзинань. Починаючи з червня 2021 року, прямі контейнерні поїзди з Китаю прибувають і на термінал в Одесу.

Зазначається, що у 2020 році по території України було перевезено 425 тис. TEUs. Це на 10,7% більше, ніж у 2019. З них у складі прискорених контейнерних поїздів перевезли 230 тис. TEUs, що на 41% перевищує показники попереднього року.

читайте також

Завантаження....