URM
Події Новини

СБУ викрила посадовців УЗ, які наживалися на спецодязі для працівників

СБУ викрила у Харкові оборудку на закупівлі речового майна для потреб АТ «Укрзалізниця». Сума укладених договорів становить 1,7 млн грн.

Так, за даними слідства, у 2019 році посадовці держпідприємства уклали кілька договорів з представниками місцевої фірми на закупівлю майна. Відповідно до підписаних документів, комерсанти мали постачати спецодяг для працівників, що обслуговують електричні мережі залізниці.

Однак замість якісного одягу, фірма поставляла сумнівної якості вироби. СБУ встановила, що придбана за державні гроші продукція не відповідала встановленим стандартам та умовам укладених договорів. Адже під час виробництва спецодягу ділки використали дешеві матеріали сумнівної якості, а реалізували товар як високовартісний.

Для цьогорічного учасники оборудки внесли недостовірні відомості до звітної документації.

За матеріалами СБУ вже повідомлено про підозру заступнику керівника структурного підрозділу регіональної філії «Південна залізниця».

Раніше СБУ задокументувала  схему розкрадання коштів АТ «Укрзалізниця» через підрядників.  Цього разу зловмисники вносили неправдиву інформацію про обсяг виконаних робіт. Таким чином вони привласнили близько 2 млн грн.

читайте також

Завантаження....