URM
Події Новини

САП скерувала до суду справу ексдиректора Трудівського Кар’єроуправління УЗ

Прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури за матеріалами досудового розслідування НАБУ закінчено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт за обвинуваченням колишнього директора Трудівського кар’єроуправління державного підприємства «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України» (нині виробничий підрозділ Філії «Центр управління промисловістю» ПАТ «Укрзалізниця») та директора приватного товариства у розтраті щебню на 1,2 млн гривень.

Слідством встановлено, що директор кар’єру, зловживаючи своїм службовим становищем та діючи за попередньою змовою з керівником приватного підприємства, створив видимість законних підстав реалізації щебеневої продукції шляхом оформлення договору поставки. У подальшому протягом листопада 2013 року — січня 2014 року службовець забезпечив відвантаження держпідприємством без оформлення необхідних бухгалтерських документів та без здійснення оплати на адресу приватного товариства майже 20 тис. тон щебня, який потім було експортовано до російської федерації.

Як наслідок, інтересам держпідприємства було завдано збитків в розмірі 1,2 млн гривень.

Дії ексдиректора та директора ТОВ кваліфіковані за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст.191 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

На сьогодні обвинувальний акт у справі скеровано до Вищого антикорупційного суду для розгляду по суті.

читайте також

Завантаження....