URM
Міжнародні Новини Порти

Румунія експортуватиме українське зерно

Українське зерно приймає Румунія. Термінал Rail Hub Transylvania на заході Румунії почав приймати зерно з України, яке доставляється залізницею, та відправляти в порт Констанца. Про це пише ЦТС, посилаючись на менеджерку румунського підприємства.

Повідомляється, що після прибуття на термінал зерно з українських вагонів перевантажується на автотранспорт для подальшої доставки до необхідного пункту призначення.

Можливість експорту українського зерна через порт Констанца раніше обговорював міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський з міністром транспорту та інфраструктури Румунії Іонелом Скриоштяну.

Ми з партнерами шукаємо альтернативні логістичні шляхи для відправлення наших вантажів через європейські морські порти, зокрема румунський морський порт Констанца. Крім того, обговорюємо можливості залізничних перевезень, збільшення обсягів транзитних перевезень вантажним транспортом.

міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський

Довідково: Rail Hub Transylvania — приватний інтермодальний оператор, який надає логістичні послуги з перевантаження товарів із залізничного на автотранспорт та навпаки. Термінал розташований на заході Румунії, має залізничне сполучення з портом Констанца у вигляді регулярних блок-поїздів.

читайте також

Завантаження....