URM
Пасажирські перевезення Новини Укрзалізниця

Розповідаємо, як купити квитки на поїзд з 10 % кешбеком

Укрзалізниця повертатиме пасажирам 10 % коштів за квитки, придбані через чат-бот Укрзалізниці. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін.

Акція проводитиметься з 15 грудня 2021 року до 15 січня 2022 року. Взяти участь в акції зможуть пасажири, які придбають залізничні квитки на поїзди далекого сполучення та швидкісні поїзди через офіційний чат-бот Укрзалізниці.

Важлива умова: оплатити покупку гривневою карткою Visa, попередньо давши згоду на збереження її токена в чат-боті. Зарахування кешбеку здійснюватиметься на картку, з якої було проведено оплату, протягом 10 банківських днів.

Зазначимо, що Перевізник вже запустив свій офіційний чат-бот для продажу квитків та надсилання сповіщень про рейс в Apple Messages для бізнесу та Facebook Messenger — на додачу до запущених раніше Viber та Telegram.

Також тепер пасажири УЗ зможуть додавати придбані в офіційному чат-боті квитки до гаманців Apple Wallet та Google Pay.

Мандрівники в усьому світі звикли, що вони можуть додавати авіаквитки, підтвердження бронювання готелів, страхові поліси у гаманці Apple Wallet, Google Pay. Це дуже зручно — мати платіжні картки, а також усі квитки в одному електронному гаманці. Відтепер така послуга доступна і для пасажирів Укрзалізниці, які купують квитки за допомогою нашого зручного бота.

Євгеній Єнтіс, керівник пасажирських ІТ-проєктів Укрзалізниці

Раніше в ТСК Верховної Ради з питань Укрзалізниці заявили, що дані користувачів у чат-боті з продажу квитків Укрзалізниці абсолютно не захищені, а сам чат-бот має дуже обмежені функції та не належить Укрзалізниці.

Також у профільній ТСК переконані — Укрзалізниця не має стратегії розвитку в IT-напрямку, тож цю стратегію варто чимшвидше створити.

читайте також

Завантаження....