URM
Події Новини

Розглядається перспектива курсування поїзда з Ужгорода до Івано-Франківська через Румунію

Обговорюється перспектива запуску потягів між Закарпаттям і Прикарпаттям. Про це пише «Голос України».

Таку робочу нараду в Рахові провів перший заступник голови Закарпатської облвійськадміністрації, депутат обласної ради Мирослав Білецький. Зазначається, що спільно з місцевою владою, представниками Львівської залізниці, Держмитслужби і Держприкордонслужби України обговорили перспективи запуску потягів сполученням Ужгород — Івано-Франківськ через Рахів. Особливість маршруту полягає в тому, що майже 30 км колії у напрямку Прикарпаття лежать через територію Румунії.

Важливо було обговорити технічні та логістичні можливості, пропускну здатність згаданої ділянки, щоб маршрут міг запрацювати якомога швидше. Це дасть змогу полегшити сполучення між регіонами, сприятиме комфорту громадян у питаннях планування поїздок до сусідніх областей.

перший заступник голови Закарпатської облвійськадміністрації, депутат обласної ради, Мирослав Білецький

Посадовці висловлюють надію, що незабаром потяг з обласного центру Закарпаття до обласного центру Прикарпаття курсуватиме через Румунію.

Для довідки, ще за часів Австро-Угорщини залізниця була прокладена понад річкою Тисою саме сюди. Нею ще й у 80-ті роки минулого століття курсували товарні поїзди, однак пасажирам до Румунії радянська влада їздити тоді вже не дозволяла.

читайте також

Завантаження....