URM
Порти Новини

Росія скасувала «блокаду» акваторій Азовського та Чорного моря

Російська федерація прийняла рішення скасувати блокаду акваторій Азовського та Чорного моря, яку збиралася встановити під приводом нібито військових навчань.

Про скасуання планів щодо навчань в Азовському морі написав головний редактор BlackSeaNews Андрій Клименко з посиланням на отримані ним документи управління навігації та океанографії Міноборони РФ. За його словами, ввечері 10 лютого в Росії вирішили скасувати перекриття району Азовського моря на північ від Керченської протоки.

Клименко вважає, що таку поведінку Росії можна пояснити кількома причинами: або Росія злякалася розмахів прецеденту, який змогла створити Україна зусиллями експертів, військових, дипломатів, представників влади та бізнесу, або на позицію Росії вплинув візит глави МЗС Британії Елізабет Трасс, або РФ готує якусь нову гидоту Україні.

Згодом Держприкордонна служба повідомила що навчання в Чорному морі також скасували.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Росія планує перекривати значні території Азовського та Чорного для нібито проведення навчань, при цьому не передбачивши жодних проходів для торгових судів.

читайте також

Завантаження....