URM
Новини Порти

Російські підприємці намагалися вивести кораблі з України, змінивши на них прапор

Державне бюро розслідувань завадило вивезенню з одеського порту десяти російських кораблів вартістю на понад мільярд гривень. Про це повідомили на сайті бюро.

Слідчі ДБР за сприяння Морської охорони Держприкордонслужби завадили виведенню з України 8 російських вантажних суден та 2 танкерів, які перебували в акваторії порту Одещини на профілактичних ремонтних роботах. Кораблі були задіяні в логістичних операціях рф в акваторії Чорного моря та Дунаю.

Пресслужба ДБР

Власники, змінивши на суднах прапори, намагались незаконно вивести кораблі з України. До того ж, для зменшення платежів до держбюджету України знизили вартість суден у щонайменше 5 разів, оцінивши їх в 160 млн грн.

Зазначається, що працівники ДБР передали судна до Адміністрації морських портів України на зберігання та подали відповідні матеріали до Одеської обласної військової адміністрації з ініціативою їхньої націоналізації.

Нагадаємо, раніше ​Державне бюро розслідувань ініціювало націоналізацію майже 1 тис. 400 залізничних вагонів з росії та білорусі.

читайте також

Завантаження....