URM
Новини

Російські залізничники пропонують повернути Інтерпайп на ринок РФ

Низка російських залізничних операторів пропонує повернути доступ на ринок металургійної компанії Віктора Пінчука Інтерпайп, аби вирішити проблему зростання цін на суцільнокатані колеса (СКК).

Про це заявив виконавчий директор Союзу операторів залізничного транспорту (СОЖТ) Олексій Дружинін. За його словами, за підсумками року в РФ очікується профіцит залізничних коліс. Однак нині внаслідок того, що оператори почали масово виводити вагони з ремонтів на тлі зростання попиту на вантажні перевезення, утворюється дефіцит.

Залізничні колеса в Росії виробляє лише Виксунський металургійний завод і компанія Evraz. Найближчим часом ці потужності будуть зупинені на профілактику, тому дефіцит ще більш посилиться.

Останніми роками Інтерпайп поставляв колеса на російський ринок на умовах загороджувального мита в 34,22 %. У грудні 2020 року імпорт потрапив під повну заборону.

Однак ще до заборони компанія Пінчука змінила канал постачання, розпочавши продавати колеса на російський ринок через пов’язані з собою структури. За статистикою ЄАЕС, за 2020 рік з України в Росію було ввезено $156,8 млн товарів за товарною групою 8607, що включає колеса.

читайте також

Завантаження....