URM
Події Новини

Російські хакери поширювали фейки щодо сходження поїзда з хімікатами в Огайо

Російські хакери в Twitter поширювали фейки щодо сходження з рейок поїзда з токсичними речовинами в Огайо. Про це пише AP.
Повідомляється, що незабаром після того, як поїзд зійшов з рейок і розлив токсичні хімікати в Огайо минулого місяця, анонімні проросійські облікові записи почали поширювати оманливі заяви та антиамериканську пропаганду про це в Twitter, використовуючи нову систему перевірки Ілона Маска, щоб розширити свій охоплення, одночасно створюючи ілюзію достовірності.

У постах стверджувалося, що влада Огайо брехала про справжній вплив розливу хімікатів. Акаунти розповсюджували дописи, які ґрунтувалися на занепокоєннях щодо забруднення навколишнього середовища та наслідків для здоров’я та порівнювали реакцію на сходження з рейок із підтримкою Америкою України після вторгнення росії.

Видання зауважує, що деякі з тверджень, висунутих проросійськими обліковими записами, були підтверджено неправдивими, як-от припущення, що засоби масової інформації замовчували катастрофу або що вчені-екологи, які подорожували на місце, загинули в авіакатастрофі. Але більшість була більш спекулятивною, покликаною розпалити страх чи недовіру. Приклади включали неперевірені карти, що показують масштабне забруднення, пости, які передбачають збільшення смертельних випадків раку та про непідтверджену масову загибель тварин.

читайте також

Завантаження....