URM
Події Новини

Рівненська дитяча залізниця цього року не розпочала роботу 9 травня

73-й сезон на Рівненській дитячій залізниці, який традиційно з 1949 року стартував 9 травня, цього року не розпочався. Про це повідомляє Суспільне, посилаючись коментар керівниці дитячої залізниці Наталії Сєркової.

За словами очільниці, жодна подібна установа  в Україні поки не відкрилася, і головною причиною цьому є безпека відвідувачів під час повітряних тривог.

Наразі це питання у нас не розглядається, вагома причина — безпека пасажирів, дітей — бо це дитячий заклад. Ми дуже сподіваємось, що ситуація все ж зміниться і ми зможемо запуститись в роботу. Можливо, це буде влітку. Також є питання дизпального.

Керівниця Рівненської дитячої залізниці Наталія Сєркова

Рівняни та переселенці не втрачають інтерес до залізниці — щодня приходять і цікавляться, чи курсуватиме потяг.

Люди приходять, фотографуються біля вагонів. Ми навіть іноді, якщо приходить група дітей і на місці є фахівець — ми проводимо екскурсії, розповідаємо про історію.

Керівниця Рівненської дитячої залізниці Наталія Сєркова

Довідково: Поїзд Рівненської дитячої залізниці курсує зі станції Партизанська до станції Озерна. Відстань у два з половиною кілометри він долає за десять хвилин. Стільки ж триває і зупинка на станції. За цей час юні залізничники змінюють напрям стріли, перечіплюють локомотив і вирушають назад до станції Партизанська.

Відомо, що за 73 роки Рівненська дитяча залізниця не працювала лише три роки: у 2020-му через пандемію та два роки на початку 80-х, коли береги Усті укріплювали бетонними плитами, а залізницю цього часу реконструювали до офіційного святкування 700-річчя міста.

читайте також

Завантаження....