URM
Порти Новини Події

рф продовжує блокувати морські порти України

росія продовжує блокувати українські морські порти, чим створює продовольчу загрозу для всього світу. Про це під час зустрічі з прем’єр-міністром Ісландії Катрін Якобсдоттір заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Шмигаль також наголосив, що це чергова криза, яку росія намагається згенерувати після енергетичної та міграційної.

90 млн тонн аграрної продукції ми не можемо нормально доставляти до країн Європи, Азії та Африки. З нашими партнерами ми обговорюємо необхідність створення зелених транспортних коридорів, аби безпечно доставляти вантажі морем. В іншому разі світу загрожує світова продовольча криза, яка може тривати декілька років. Це глобальний виклик для всього світу.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль

Загалом сторони обговорювали наслідки війни росії проти України та необхідність продовження санкційного тиску проти країни-терориста. Денис Шмигаль наголосив на важливості консолідації зусиль міжнародної спільноти, аби зупинити росію та її спроби підірвати стабільність у всьому світі. За його словами, світова спільнота має бути об’єднана як ніколи, щоб тиснути на росію та змусити їх зупинити блокаду українських портів. Необхідно забезпечити поставки української аграрної та іншої продукції до ЄС.

В свою чергу Прем’єр-міністр Ісландії Катрін Якобсдоттір висловила рішучу підтримку Україні та наголосила на важливості продовження надання гуманітарної, фінансової допомоги нашій державі та продовження санкційного тиску проти росії.

читайте також

Завантаження....