URM
Новини Укрзалізниця

Рейтингове агентство S&P покращило прогноз кредитного рейтингу УЗ до «позитивний»

Рейтингове агентство Standard & Poor’s змінило прогноз кредитного рейтингу АТ «Укрзалізниця» з «негативного» на «позитивний».

У повідомленні агентства зазначено, що позитивний прогноз відображає потенціал для підвищення кредитного рейтингу після рефінансування заборгованості, що підлягає погашенню в найближчі 12 місяців, а також про вилучення рейтингу зі списку CreditWatch, що своєю чергою було індикатором очікування подальших кроків компанії з управління боргом.

В УЗ зазначають, що причиною цього рішення стала фіналізація угоди з АТ «Сбербанк» щодо часткової зміни графіка погашення заборгованості перед банком, а також суттєво покращено умови цих кредитів. Це збалансувало грошовий потік та навантаження на ліквідність товариства.

Кредити були залучені залізницями України з метою фінансування підготовки інфраструктури щодо проведення «Євро-2012». Наразі УЗ працює над кількома варіантами рефінансування боргу від АТ «Сбербанк», що будуть реалізовані за сприятливої ринкової кон’юнктури.

Нагадаємо, 15 червня Президент VR Capital Group, яка є тримачем 160 млн доларів боргу УЗ,  Річард Дейтц звинуватив Укрзалізницю в тиску.

читайте також

Завантаження....