URM
Укрзалізниця Новини

Рейтинг найпопулярніших запитів Google: Квиток на поїзд обійшов iPhone 13 та сімпл-дімпл

Google представив підсумковий рейтинг найпопулярніших запитів українських користувачів. Так, проаналізувавши безліч пошукових запитів, в компанії дізналися, що найчастіше шукали українці в Google у 2021 році.

«Покупкою року» в Україні стала кнопкова антистрес-іграшка поп-іт. На другому місці — квиток на поїзд.

Покупка:

  1. Поп-іт
  2. Квиток на поїзд
  3.  iPhone 13
  4.  Сімпл-дімпл
  5.  Перепустка на транспорт у Києві
  6. Санки
  7.  Сертифікат про вакцинацію
  8.  PlayStation 5
  9.  Біткоїн
  10.  Вітамін D

Аналітики URM біль детально обробили запити в пошуковій системі Google та зробили топ запитів на залізничну тематику. Тож за останній місяць українці найбільше шукали:

Рейтинг найпопулярніших запитів Google: Квиток на поїзд обійшов iPhone 13 та сімпл-дімплЩо до інших запитів, то у категорії “Персона” українці найчастіше шукали інформацію про боксера Олександра Усика, політика Олексія Навального, та співачку МакSим. З людей, які покинули нас у 2021 році, найбільше запитів було про Принца Філіпа, Володимира Меньшова та французького актора Жан-Поля Бельмондо.

У категорії “Фільми” у 2021 році українців найбільше цікавив новий фільм із всесвіту Marvel “Веном 2”. Також у першій десятці продовження популярних фільмів за коміксами: «Загін самогубців 2», «Ліга справедливості Зака ​​Снайдера»; анімації «Бос молокосос 2» і «Душа», а також космічна фантастика «Дюна».

У категорії телевізійних серіалів лідером став південнокорейський драматичний трилер «Гра в кальмара», а з телешоу українців найбільше цікавив новий сезон романтичного реаліті-шоу «Холостяк».

читайте також

Завантаження....