URM
Події Новини

Рашисти відновлюють залізницю в Маріуполі й Волновасі для вивезення награбованого металу, — Л. Денісова

Загарбники слідом за викраденням українського зерна, окупанти вдалися до вивезення металопродукції з Маріуполя. Про це повідомляє уповноважена з прав людини Людмила Денісова на своїй сторінці у фейсбуці.

Вона зазначає, що для більш зручного вивезення награбованого окупанти почали відновлювати залізничне сполучення в Маріуполі та Волновасі.

Мародерство рашистів на тимчасово окупованих територіях України продовжується. Для цього вони розмінували частину морського порту міста. Першим кораблем із Маріуполя до Ростова-на-Дону окупанти відправляють 3 тисячі тонн металопродукції.

уповноважена з прав людини Людмила Денісова

Зазначається, що до окупації на території порту було до 200 тисяч тонн металу та чавуну, вартість яких становить 170 мільйонів доларів.

Про відновлення залізниці через через проблеми із відновленням роботи морського порту говорить і радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Терміново розпочали ремонт залізничного полотна в Маріуполі та ст. Сартана. Також повідомляють про одночасну спробу відновлення залізничних колій в районі Волновахи. Декілька десятків мільйонів доларів — достатня мотивація і справжня мета окупаційної влади Маріуполя.

радник мера Маріуполя Петро Андрющенко

Людмила Денісова наголошує, що своїми діями окупант порушує IV Женевську конвенцію 1949 року про захист цивільного населення під час війни та статті 8 Римського статуту міжнародного кримінального суду.

читайте також

Завантаження....