URM
Партнерські матеріали Новини

Пружні скріплення від «Корпорації КРТ» — запорука безпеки руху

На початку 2022-го року стартує новий напрямок Державної програми «Велике будівництво: нова залізниця», який передбачає суттєву модернізацію рухомого складу та залізничних шляхів України. Нова залізниця потребує як сучасних підходів, так і якісного ресурсу для цієї модернізації. На українському ринку залізничної продукції представлені виробники, що не поступаються всесвітньо відомим брендам якістю продукції, хоча і мають суттєву перевагу у вартості.

Надійність та якість перевірені часом – це пружні скріплення від «Корпорації КРТ».

Пружні скріплення від «Корпорації КРТ» - запорука безпеки руху

 

Довідка: ТОВ НВП «Корпорація КРТ» – лідер на ринку України серед виробників елементів верхньої будови залізничної колії, деталей та вузлів залізничних скріплень. Група компаній, які у подальшому об’єдналися в корпорацію, розпочала виробництво деталей для потреб залізниці ще у 1993 році. Модернізуючи виробництво та нарощуючи виробничі потужності, «Корпорація КРТ» продовжує розвиватись. Завдяки прогресивному менеджменту підприємство впевнено утримує міцні позиції на ринку України. Ефективне впровадження передових рішень у виробництві залізничних скріплень сприяє розвитку швидкісного руху на залізничних коліях України, зменшенню експлуатаційних витрат і модернізації рейкових шляхів за європейськими стандартами.

На сьогодні в Україні укладено близько 6 тисяч кілометрів залізничних колій із пружними скріпленнями виробництва «Корпорації КРТ».

Пружні скріплення від «Корпорації КРТ» - запорука безпеки руху

Підприємство спеціалізується на виготовленні проміжних пружних скріплень типу КПП-5 та комплектувальних до них.

«Завдяки новітнім конструкторським розробкам та застосуванню сучасних матеріалів, нам вдалося досягти оптимального балансу міцності та витривалості залізничних скріплень. Багаторічні випробування на діючих коліях довели, що скріплення типу КПП-5 виробництва «Корпорації КРТ», ефективно витримують навантаження як на швидкісних ділянках колії при пасажирських перевезеннях, так і при максимальних навантаженнях вантажних перевезень»

Володимир Суслов — директор ТОВ НВП «КОРПОРАЦІЯ КРТ»

На початку 2018-го на виробництві «Корпорації КРТ» було проведено модернізацію ливарного цеху, а саме змінено технологію виливки деталей із високоміцного чавуну на метод лиття за газифікованими (пінополістирольних) моделями (ЛГМ). Технологія лиття за газифікованими моделями забезпечує високу точність геометричних розмірів деталей, які не потребують додаткової механічної обробки. Використання технології ЛГМ збільшує продуктивність виробництва та зменшує енергетичні витрати, а також дозволяє виливати деталі з високоміцного чавуну будь-якої складності. На сьогодні виробничі потужності підприємства дають змогу виготовляти щомісяця 200 тис. комплектів скріплення, використовуючи якісну сировину та забезпечуючи якість продукції загалом.

На підприємстві впроваджена сучасна система менеджменту якості, яка відповідає ISO 9001:2015, система менеджменту навколишнього середовища за ISO 14001:2015 і система менеджменту охорони професійного здоров’я та безпеки праці OHSAS 18001:2007.

Пружні скріплення від «Корпорації КРТ» - запорука безпеки руху

Основні переваги скріплення типу КПП-5:

  • простий і швидкий монтаж/демонтаж;
  • лише 5 елементів;
  • низька металомісткість;
  • зниження рівня шуму.

«Корпорація КРТ» є одним із основних виробників і постачальників матеріалів верхньої будови колії для залізничних шляхів України.

У 2005 році підприємство отримало нагороди The International Prize «European Quality» та Знак якості «Вища проба». У 2008 році «Корпорація КРТ» стала переможцем національного бізнес-рейтингу «Лідер галузі» за основним видом діяльності, стала учасником національної рейтингової програми «Флагмани України 2008» («Флагмани транспортного шляху»), а також отримала диплом фіналіста регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України».

На 30-му році діяльності підприємство продовжує науково-технічні дослідження взаємодії елементів пружних скріплень в різних умовах експлуатації.

читайте також

Завантаження....