URM
Події Новини

Прокуратура завершила розслідування щодо незаконного привласнення залізничної лікарні ексзаступником мера Тернополя

Тернопільська обласна прокуратура завершила розслідування щодо ексзаступника мера м. Тернополя, підозрюваного в організації незаконної приватизації колишньої залізничної лікарні. Про це повідомляє видання Терміново.

Повідомляється, що колишній посадовець підозрюється в організації незаконної передачі майна колишньої залізничної лікарні вартістю понад 30 млн грн в оренду приватній фірмі, щоб надалі приватизувати під приводом здійснення удаваних ремонтних робіт. З причин, що не залежали від нього та інших фігурантів справи, приватизація не відбулася.

Зазначається, що під керівництвом ексзаступника міського голови Тернополя були підроблені офіційні документи про виконання робіт з реставрації та пристосування Тернопільського міського лікувально-діагностичного центру під профілакторій санаторного типу на вул. І. Франка, 3, в м. Тернополі на понад 4 млн грн, хоча задекларовані роботи виконані не були.

Прокуратура вже скерувала до суду обвинувальні акти щодо 4 осіб, причетних до спроби незаконної приватизації історичної будівлі в центрі Тернополя.

читайте також

Завантаження....