URM
Новини Події

Прокуратура заарештувала 645 вагонів родини ексміністра оборони України

Прокуратура заарештувала та передала Агентству розшуку та менеджменту активів 645 вагонів, що належать родині ексміністра оборони України Лебедєва. Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора.

Ідеться про те, що за процесуального керівництва Київської міської прокуратури у ході розслідування кримінального провадження заарештовано 645 залізничних вагонів вартістю приблизно 650 млн грн, що належать підприємствам родини експосадовця, якого 2020 року оголошено у розшук за державну зраду. Наразі заарештоване майно передано в управління АРМА.

За даними слідства, на території України здійснюють свою діяльність ряд підприємств, кінцевим бенефіціарним власником яких є родина колишнього міністра оборони України (2012-2014 рр.). Вони займаються поставками та реалізацією товарів на території рф, а також виробляють обладнання для оборонно-промислового комплексу держави-агресора.

пресслужба Офісу Генерального прокурора

Крім вагонів, за клопотанням прокуратури накладено арешт на інше майно: 30 земельних ділянок, 30 об‘єктів нерухомості, зокрема, 6 цілісних майнових комплексів та корпоративні права 22 суб‘єктів господарювання.

Повідомляється, що досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України та привласнення майна здійснюється слідчими СУ ГУ Нацполіції у м. Києві, за оперативного супроводу Департаменту захисту національної державності СБУ.

читайте також

Завантаження....