URM
Укрзалізниця Новини Події

Прокуратура підозрює розкрадання 5 млн грн на встановленні новорічної ялинки на Центральному вокзалі Києва

Солом’янська окружна прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження за фактом розкрадання коштів УЗ при встановленні та прикрашанні новорічної ялинки в приміщенні Центрального залізничного вокзалу.

Загалом було укладено договорів  на загальну суму близько 5 млн гривень. Досудовим розслідуванням встановлено, що відповідно до договорів, укладених філією «Вокзальна компанія», кінцевий строк виконання робіт з встановлення новорічної ялинки не пізніше 17 грудня.

Проте станом на 22 грудня її на вокзалі немає. У прокуратурі повідомляють, що наразі тривають слідчі дії щодо з’ясування усіх обставин кримінального провадження та притягнення винних до відповідальності.

Слідчі дії проводяться прокурорами спільно зі слідчими СВ поліції на станціях залізничного транспорту ГУ НП у м. Києві за оперативного супроводження Департаменту військової контррозвідки СБ України.

Нагадаємо, у жовтні прокуратура провела обшуки у службових приміщеннях Регіональної філії «Південно-Західна залізниця». За інформацією слідчих, регіональна філія уклала з підрядним товариством договір щодо виконання будівельно-монтажних робіт з реконструкції трансформаторної підстанції на станції «Київ-Товарний», але роботи не виконали.

читайте також

Завантаження....