URM
Укрзалізниця Новини

Профспілки просять МІУ погодити з ними проєкт щодо реформування ВОХОР

Профспілка залізничників та транспортних будівельників надіслала листа до Кабміну, аби там спонукали МІУ до узгодження з ними проєкту постанови щодо змін в роботі ВОХОР.

Так, профспілка, розглянувши надісланий Мінінфраструктури проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про відомчу воєнізовану охорону на залізничному транспорті», запропонувала відтермінувати визначений Міністерством триденний термін до закінчення обговорень проєкту у трудових колективах ВОХОР.

Проте Міністерство проігнорувало подальше проведення узгоджувальних процедур та спрямувало неузгоджений проєкт на розгляд уряду, який було 10 листопада затверджено Кабміном.

Відтак профспілка направила листи на адресу прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та міністра юстиції Дениса Малюськи з проханням тимчасово призупинити процедуру реєстрації Постанови та спонукати Мінінфраструктури провести узгоджувальні процедури щодо внесення змін.

Нагадаємо, йдеться про реформування залізничної охорони та розмежування її функцій: охорони вантажів, охорони об’єктів інфраструктури, пожежна безпека, забезпечення дотримання правил поведінки громадян на залізниці.

читайте також

Завантаження....