URM
COVID-19 Новини Укрзалізниця

Профспілки ініціювали «карантинні» доплати залізничникам

Профспілка залізничників і транспортних будівельників України ініціювала доплати окремим категоріям працівників під час карантину, спричиненого пандемією COVID-19.

Відповідний лист залізничники направили голові правління АТ «Укрзалізниця» О. Камишіну.

У листі запропоновано невідкладно розглянути пропозицію щодо доплат окремим категоріям працівників під час карантину, спричиненого пандемією COVID-19, за аналогією до Закону України № 540-ІХ від 30.03.2020.

Відповідну ініціативу було розроблено, оскільки залізничний транспорт віднесено до категорії об’єктів, що забезпечують життєдіяльність населення. Відповідно, у період пандемії окремі категорії працівників перебувають у групі підвищеного ризику негативних наслідків для здоров’я.

Також профспілка запропонувала керівництву УЗ створити спільну робочу групу для визначення переліку професій (посад) працівників залізничного транспорту, які безпосередньо надають послуги населенню і внаслідок виконання своїх посадових обов’язків мають безпосередній контакт з населенням.

Раніше  в УЗ повідомили, що з 1 грудня 2021 року компанія підніме тарифні ставки та посадові оклади залізничників на 10 %. Разом з тим у грудні КВБЗ збільшить заробітну плату працівникам.

Нагадаємо, середня заробітна плата працівників залізниць України у вересні 2021 р. зменшилася до 14 466 грн. Про це повідомляє Профспілка залізничників і транспортних будівельників України.

читайте також

Завантаження....