URM
Укрзалізниця Новини

Профспілка закликає внести зміни до проєкту бюджету на 2022 рік, аби зменшити податкове навантаження на УЗ

Профспілка залізничників та транспортних будівельників завершила опрацювання проєкту бюджету на 2022 рік та надіслала свої пропозиції в Об’єднання профспілок.

У листі підкреслено, що передбачені проєктом видатки на оновлення пасажирського рухомого складу, модернізацію залізничної інфраструктури, проєктування та виконання робіт з відновлення залізничної колії європейського зразка не вирішать проблем галузі.

Причиною є те, що без уваги залишились фінансування пільги залізничній галузі на податок за земельні ділянки та компенсації Укрзалізниці акцизного податку, сплаченого при закупівлі дизпалива.

Тому профспілка наголосила на необхідності вирішення цих проблем для забезпечення сталого функціонування залізничного транспорту, адже у 2020 році Укрзалізниця зайняла пʼяту позицію у рейтингу найбільших платників податків у країні.

Нагадаємо, раніше профспілка направила листа міністру інфраструктури Олександру Кубракову й в. о. голови правління Укрзалізниці Олександру Камишіну з вимогою передбачити у фінплані компанії на 2022 рік підвищення зарплат від 25 %.

читайте також

Завантаження....