URM
Укрзалізниця Новини Події

Профспілка вимагає оплатити простій тим залізничникам, які опинилися на окупованій території

Профспілка залізничників і транспортних будівельників України звернулася до Голови правління АТ «Укрзалізниця» О. Камишіна щодо негайного врегулювання питання оплати часу вимушеного простою працівникам Товариства, які перебувають на тимчасово окупованих територіях України.

В листі зазначено, що оплата часу вимушеного простою та його облік регулюється Положенням про оплату праці працівникам АТ «Укрзалізниця», рішенням правління (протокол № Ц-54/31 Ком.т. засідання правління АТ «Укрзалізниця» від 14.03.2022) та алгоритмом дій щодо обліку робочого часу та організації роботи працівників АТ «Укрзалізниця» в умовах режиму воєнного стану в Україні, який є додатком до нього. Однак жоден із перерахованих нормативних документів не містить обмеження щодо оплати часу простою працівникам, які перебувають на тимчасово окупованих територіях.

Тож численні звернення працівників, які опинилися у безвихідній ситуації та без засобів існування, мають бути почуті. Профспілка вимагає від керівництва АТ «Укрзалізниця» врегулювання цього питання.

Також в профспілці відзначили, що ті працівники, які співпрацюють з окупантами, будуть притягнуті до відповідальності.

Профспілка вимагає оплатити простій тим залізничникам, які опинилися на окупованій території

читайте також

Завантаження....