URM
Укрзалізниця Новини

Профспілка вимагає від УЗ скасувати наказ про скорочення медпрацівників

Профспілка залізничників звернулись до голови Укрзалізниці Івана Юрика, аби той скасував наказ філії «Центр охорони здоров’я» щодо введення нових штатних розписів у лікарнях залізниці та скорочення медпрацівників.

Так, у профспілці зауважують, що згідно з цим рішенням під повну або часткову ліквідацію підпадають стоматологічні, педіатричні відділення, відділення швидкої медичної допомоги, лінійні амбулаторії тощо.

Також  мають ліквідувати пункти охорони здоров’я при виробничих, структурних підрозділах УЗ, що в результаті «призведе до остаточного руйнування налагодженої системи проведення своєчасних передрейсових та післярейсових медичних оглядів» залізничників.

У профспілці зауважують, що такі огляди проводяться з метою виявлення придатності працівників до безпечного керування транспортними засобами та недопущення до керування осіб у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, задля запобігання аваріям і випадкам раптової смерті під час поїздки.

У профспілці розкритикували ідею ЦОЗ, аби філії самостійно забезпечували організацію проведення перед- та післярейсових медичних оглядів працівників та залучали медичних працівників до роботи на цивільно-правових умовах, адже філії не мають ліцензій, аби тримати в структурі відповідних працівників.

Самі ж регіональні філії не готові працювати без здоровпунктів на місцях.

Про свої умови профспілка також проінформувала міністра інфраструктури Олександра Кубракова та голову ТСК Юлію Гришину.

Нагадаємо, 25 травня філія «Центр охорони здоров’я» Укрзалізниці видала наказ щодо скорочення «непрофільних витрат» у залізничних лікарнях та запровадження нового штатного розпису.

У документі йдеться про те, що філії мають переглянути штатний розпис лікарень на залізничному транспорті та до 28 травня вже мали скласти списки осіб, які підлягають звільненню або переведенню.

читайте також

Завантаження....