URM
Укрзалізниця Новини

Профспілка наполягає, аби УЗ передбачила підвищення зарплати працівникам на 25 % у 2022 році

Профспілка залізничників і транспортних будівельників України звернулась до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, аби у фінплан Укрзалізниці на 2022 рік включили підвищення зарплат залізничникам на 25 %.

Крім того, у звернені наполягають на виплаті працівникам винагороди за результатами роботи за 2021 рік у розмірі не менше 100 % від місячної тарифної ставки (посадового окладу).

У профспілці заявили, що передбачення коштів на вищезазначені цілі є вкрай важливим для послаблення соціальної напруги в трудових колективах та недопущення зупинки роботи Перевізника.

Зазначимо, напередодні Укрзалізниця вдруге у 2021 році підвищила на 10 % тарифні ставки, оклади, посадові оклади працівникам, у яких посадовий оклад не перевищував 30 тис. грн.

Також варто зауважити, що в листопаді середньомісячна заробітна плата працівників УЗ склала 14 442 гривні, про це заявили в самій Укрзалізниці.

Нагадаємо, на VIІI з’їзді профспілки Головою Професійної спілки залізничників і транспортних будівельників України обрано Олексія Семеруня. Раніше профспілку очолював Вадим Бубняк.

читайте також

Завантаження....