URM
Новини Укрзалізниця

Профспілка домоглася підвищення зарплат на 10%, — Юлія Гришина

Під тиском запланованих акцій протесту, керівництво керівництво компанії заявляє про виконання вимог про підвищення посадових окладів працівникам. Про це повідомила голова ТСК Верховної Ради з питань Укрзалізниці Юлія Гришина у своєму Telegram каналі.  

В.о. члена правління Синяков І.О. і директор ЦТЗБ Скарлат поінформували профспілку про те, що запущено процедуру заочного голосування правління АТ УЗ і вже до ранку рішення буде ухвалене. Також обіцяно до п’ятниці 9.07.2021 вирішити питання з відкладеними преміями за червень та іншими соціальними виплатами. Запевнили, що АТ УЗ готове вирішити всі ці питання в оперативному порядку.

Юлія Гришина, голова ТСК Верховної Ради з питань Укрзалізниці

Раніше профспілка повідомила керівництво про заплановану акцію протесту на 8 липня цього року, основною вимогою якої буде підвищення тарифних ставок і посадових окладів на 10% всім, у кого зарплата до 30 000 грн. Таким чином профспілки намагаються примусити керівництво виконати домовленість, якої було досягнуто під час попереднього протесту. 

Також сьогодні профспілка повторно проведе засідання Центрального виборного органу, де упевниться, що трудовий колектив УЗ не обманули, заявляє Юлія Гришина. 

Рішення про проведення чи непроведення акції протесту також буде ухвалене сьогодні вранці. 

Наступного тижня профспілки ініціюватимуть консультації з подальшого підвищення заробітних плат працівникам від 1.10.2021, як це передбачено підписаним спільним рішенням. 

 

 

читайте також

Завантаження....