URM
Бізнес Новини

Профільний комітет Верховної Ради підтримав проєкт держбюджету на 2022 рік 

Комітет Верховної Ради з питань бюджету рекомендував депутатам прийняти проєкт держбюджету на 2022 рік у першому читанні.

За словами депутата, таке рішення комітет прийняв на засіданні 19 жовтня. Його підтримали 24 з 25 присутніх депутатів, один не голосував. Також Комітет розглянув урядовий законопроєкт № 6062 з поправками до Бюджетного кодексу і рекомендував включити його до порядку денного і прийняти за основу.

Крім того, в профільному комітеті підтримали проєкт закону № 5853 (Один з технічних законопроєктів про банківське реформування) про внесення зміни до ст. 33 Бюджетного кодексу України щодо уточнення інформації, яка подається Нацбанком для складання Бюджетної декларації.

Нагадаємо, народні депутати від парламентської фракції «Слуга народу» пропонують Верховній Раді  розглянути у першому читанні проєкт держбюджету-2022 20 жовтня.

Проєктом бюджету пропонується спрямувати кошти на електрифікацію 101 км колій, а також модернізувати 200 кілометрів. Придбати нові поїзди для City Express (зокрема й дизель-поїзди). Також уряд має намір замовити 100 пасажирських вагонів, з них 70 для швидкісних поїздів Інтерсіті.

читайте також

Завантаження....