URM
Бізнес Інфраструктура Новини

Президенти України та Азербайджану обговорили створення транспортного коридору

Президенти України та Азербайджану Володимир Зеленський та Ільхам Алієв на зустрічі у Києві у п’ятницю 14 січня обговорили перспективи створення транспортного коридору, який об’єднує країни Організації за демократію та економічний розвиток (ГУАМ, входять Грузія, Україна, Азербайджан, Молдова).

Ми й надалі будемо спільно працювати над низкою перспектив, серед іншого це створення транспортного коридору в межах ГУАМ, який об’єднує Україну, Азербайджан, Грузію та Молдову.

, — Володимир Зеленський

Президенти України та Азербайджану обговорили створення транспортного коридору

За його словами, країнам необхідно розвивати транзитний потенціал та створювати відповідну сучасну інфраструктуру.

Ми маємо активізувати співпрацю у сфері міжнародних автомобільних і залізничних перевезень, а також у галузі авіації.

Володимир Зеленський

Окремо сторони також обговорили участь азербайджанського бізнесу у великій приватизації в Україні. За словами Зеленського, це відкриває перспективи для нових взаємовигідних проєктів.

читайте також

Завантаження....