URM
Укрзалізниця COVID-19 Новини

Працівників Придніпровської залізниці вакцинуватимуть на вузлових станціях

На Придніпровській залізниці з 23 жовтня запровадили дні щеплення від COVID-19 на залізничних вузлах. Першим виїзна бригада медиків відвідала Нижньодніпровськ-Вузол, де назбиралося 120 охочих вакцинуватися.

За таким принципом діятимуть і на інших вузлових станціях регіональної філії – Кривий Ріг, Запоріжжя, Мелітополь, Пологи та Синельникове.

Як вакцинуватися працівникам залізниці

Охочі щепитися повинні звертатися до відділу кадрів свого структурного підрозділу, де формуватимуть списки. Щойно набереться необхідна кількість заявок, замовлятимуть виїзну бригаду на одне із залізничних підприємств вузла. Усіх працівників неодмінно повідомлять про дату, місце та графік щеплення.

Окрім того, на вокзалі Дніпро-Головний з 21 жовтня відкрито пункт вакцинації, де будь-хто може зробити щеплення від COVID-19 та отримати відповідну довідку. Відомості про зроблене тут щеплення заносяться до єдиного електронного реєстру вакцинованих.

Раніше, з серпня, залізничників філії вакцинували виїзні бригади одного з Дніпровських міських центрів вакцинації. За день щеплювали 50-60 працівників УЗ.

Зазначимо, що  з 21 жовтня залізницею було перевезено понад 125 тисяч пасажирів поїздами далекого сполучення та Інтерсіті+, з них лише 340 не допущено до поїздів через відсутність вакцинації або тесту.

Як подорожувати залізницею  

Нагадаємо, від 21 жовтня 2021 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1236, змінилися правила перевезень пасажирів під час карантинних обмежень.

Згідно з оновленими Кабміном правилами перевезень у карантинний період залізничні перевезення у далекому сполученні на «жовтому» та «червоному» рівнях будуть дозволені пасажирам за умови наявності у них таких документів:

  • квитка на проїзд;
  • документа, що посвідчує особу (перелік таких документів затверджено наказом Міністерства транспорту та зв’язку);
  • документа про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19;
  • або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19);
  • або негативного результату ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години (станом на час посадки у поїзд).

Для пасажирів віком до 18 років наявність вищевказаних документів, крім проїзного документа та документа, що підтверджує особу, не вимагається.

читайте також

Завантаження....