URM
Новини

Працівники Укрзалізниці розпочали навчання за курсом від ВООЗ «Самодопомога плюс»

15 працівників пасажирського напряму та співробітників вокзалів Укрзалізниці завершили перший день навчання за курсом від ВООЗ «Самодопомога плюс». Курс спрямований на те, щоб навчити управляти стресом людей, які перебувають у несприятливих умовах.

Навчання за курсом триває 4 дні. Всього тренери Всесвітньої організації охорони здоров’я планують підготувати 30 співробітників Укрзалізниці, які потім забезпечать навчання інших працівників у відповідних підрозділах.

Під час тренінгу залізничники опановували навички, які допомагають знижувати рівень стресу. Доведено, що «Самодопомога плюс» запобігає виникненню психічних розладів.

Довідка: Національна програма психічного здоров’я та психосоціальної підтримки — ініціатива яка має на меті допомогти громадянам подолати пов’язаний з війною стрес і наслідки пережитих травматичних подій, запобігти розвитку психічних розладів. Розробку та впровадження програми координує Міністерство охорони здоров’я України в тісній взаємодії з українськими та міжнародними фахівцями. Ініціатива реалізується за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я.

читайте також

Завантаження....