URM
Рухомий склад Новини Пасажирські перевезення

Поїзд Skoda вийде на маршрут до кінця цього року

Один із двох комфортабельних двоповерхових поїздів Skoda вийде на маршрут після ремонту до кінця цього року у пікові дні зимових перевезень. Про це під час пресконференції розповів член правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовський.

Укрзалізниця провела обкатку Skoda. До кінця року оновлений поїзд вийде на маршрут. Плануємо, що він поїде в рейси вже у пікові дні цьогорічних зимових перевезень. Поїзд пройшов обкатку та зміг набрати швидкість 160 км/год.

Олександр Перцовський

Водночас Другий поїзд Skoda вийде з ремонту у першій половині наступного року.

Зазначимо, що після заяви пана Перцовського, «Центр досліджень залізничного транспорту» опублікував відповідь на запит щодо строків завершення ремонту електропоїздів Skoda.

Так, згідно з документом, електропоїзд EJ — 675 SKODA – 002 вийде з ремонту не наприкінці 2021 року, а 1 червня 2022 року.

Поїзд Skoda вийде на маршрут до кінця цього року

Раніше повідомлялося, що відремонтований поїзд Skoda буде курсувати за маршрутом Київ — Тернопіль.

Нагадаємо, ремонт двох 6-вагонних електропоїздів чеського виробництва Skoda побудови 2012 року здійснювався на ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод» АТ «Укрзалізниця». Поїзди прибули на підприємство для проведення ремонтних робіт у лютому та березні 2021 року.

читайте також

Завантаження....