URM
Рухомий склад Новини

Потяги Інтерсіті з’єднають усі обласні центри до 2023 року

Потяги Інтерсіті з’єднають усі обласні центри до 2023 року. Про це йдеться у плані реформ на 2021-2023 роки, який було презентовано на виїзному засіданні фракції «Слуга народу» у Трускавці.

Тож згідно з планом до 2023 року потяги Інтерсіті з’єднають усі обласні центри, сіті-експрес запрацює у Києві, Львові, Дніпрі та Харкові, а також з’являться 25 індустріальних парків.

Крім того, будуть створені спеціальні туристичні економічні зони, а 10 нацпарків стануть справжніми туристичними об’єктами з необхідною інфраструктурою.

В Україні є 24 тис. км доріг – і до 2023 року вся ця мережа має бути оновлена. За два роки повинні запрацювати 10 регіональних аеропортів та національний авіаперевізник. Майже всі порти ми або передамо в концесію, або вони будуть приватизовані.

Олександр Кубраков, міністр інфраструктури України

Нагадаємо, з Маріуполя до Києва планується запустити потяги Інтерсіті. Для цього будуть побудовані дві нові залізничні магістралі. Адже 18 серпня уряд затвердив програму стратегії економічного розвитку Донецької та Луганської областей до 2030 року.

Програма передбачає два залізничні інфраструктурні об’єкти:

  • будівництво та електрифікацію другої колії від Запоріжжя до Маріуполя;
  • будівництво нової гілки на Луганщині (ТЕО цього проєкту вже в процесі).

Зазначимо, що депутати закликають уряд в електрифікацію Укрзалізниці  вкласти частину коштів МВФ.

читайте також

Завантаження....