URM
Бізнес Вантажні перевезення Новини

Ахметов отримав контроль над депо «П’ятихатки»

Компанія-посередник «Метінвеста» і ДТЕК у роботі з Укрзалізницею, ТОВ «Атлант Капітал», виграла торги щодо оренди більшої частини активів депо «П’ятихатки».

В аукціоні брали участь ТОВ «Атлант Капітал» та ТОВ «Гірничі індустріальні технології» із кінцевою сумою лоту 633 343,89 грн на місяць. Про це стало відомо з відкритих джерел та за результатами аукціону на ProZorro.продажі. 

У публічному паспорті активу зазначається термін дії договору на 2 роки та 360 днів. Площа об’єкта — 6806,8 кв. м, а загальна кількість одиниць майна — 1931. 

ТОВ «Атлант Капітал» та АТ «Укрзалізниця» завізували намір підписати договір 26 квітня 2021 року. 

Утім, і у новій редакції договору на оренду нерухомого майна і серед умов дискваліфікації Учасника, що визнаний переможцем електронного аукціону зазначається, що укладення договору не можливе за наявності інформації про: 

  • репутаційні ризики для АТ «Укрзалізниця»;
  • факти порушення кримінальних справ, які можуть вплинути на визнання договору недійсним;
  • факти здійснення Учасником (керівниками, засновниками юридичними особами, фізичними особами) шахрайських дій та інших злочинів відносно активів АТ «Укрзалізниця» або їхня причетність до таких дій. 

Групи ДТЕК і «Метінвест Холдинг», підконтрольні Рінату Ахметову, використовують ТОВ «Атлант Капітал» як посередника для перевезення своїх вантажів Укрзалізницею для «завищення податкового кредиту та витрат, унаслідок чого занижується фактична сума сплати податків до державного бюджету», — цитата з ухвали суду

“Встановлено, що діяльність ТОВ «Атлант Капітал» сприяє завищенню податкового кредиту підприємствам, які входять до фінансово-промислової групи ДТЕК, ТОВ «Метінвест Холдинг», а також шляхом використання нетипових фінансово — господарських операцій, що зі свого боку призводить до зменшення кінцевого результату зі сплати податків до бюджету.

цитата з ухвали Шевченківського райсуду м. Києва від 10.07.2019

Щодо представників компанії було відкрито кримінальне провадження № 32015100110000318 від 04.11.2015 за фактами вчинення злочинів, передбачених ч.2 ст.205, ч.3 ст.212 КК України

 

читайте також

Завантаження....