URM
Укрзалізниця Новини

Посадовця «Львівської залізниці» затримали під час отримання мільйона гривень хабаря

СБУ затримала керівника підрозділу регіональної філії «Львівська залізниця» під час отримання мільйона гривень хабаря.

Встановлено, що керівник служби закупівель і постачання організував корупційний механізм одержання грошей від представників комерційних структур. За неправомірну вигоду він «гарантував» сприяння в перемозі в тендерах на придбання запчастин до локомотивів.

Для реалізації оборудки її учасники штучно завищували вартість відповідної продукції.

Свої «послуги» посадовець оцінював у 5-10 % «відкату» від загальної суми укладеного договору.

Гроші підприємці мали передавати через посередника на банківську картку близького родича посадовця. Наразі організатору й посереднику повідомлено про підозру. Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

У межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) та ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України, тривають слідчі дії за місцями проживання та в офісних приміщеннях учасників схеми у Києві та Львові.

У липні СБУ викрила корупційну схему на Криворіжжі, де посадовці УЗ штучно занижували вартість транспортних послуг держпідприємства в інтересах афілійованих бізнес-структур. Оборудка завдала державі збитків майже на 7,5 млн грн.

читайте також

Завантаження....