URM
Події Новини

Посадовці УЗ «наварили» майже пів мільйона гривень на реконструкції трансформаторів на станції «Київ-Товарний»

Прокуратура провела обшуки у службових приміщеннях Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» та в офісних приміщеннях підрядної організації. Обшуки проводилися в межах кримінального провадження за фактом заволодіння бюджетними коштами.

За інформацією слідчих, регіональна філія уклала з підрядним товариством договір щодо виконання будівельно-монтажних робіт з реконструкції трансформаторної підстанції на станції «Київ-Товарний».

Посадовці УЗ «наварили» майже пів мільйона гривень на реконструкції трансформаторів на станції «Київ-Товарний»Підрядники роботи виконали. Однак у відомостях записали дещо інші цифри за виконану роботу. Пропри це посадові особи УЗ підписали усі акти, у які були внесені завідомо неправдиві відомості.

Зокрема, прокуратурою встановлено, що поставлене електрообладнання не відповідає робочому проєкту і його вартість завищена на понад 400 тис. гривень.

За скоєне залізничникам загрожує від п’яти до восьми років тюрми.

Нагадаємо, Вищий антикорупційний суд визначив 454 тисячі гривні застави ексвиконувачу обов’язків начальника філії «Південно-Західна залізниця» УЗ Олегу Золотарьову.

читайте також

Завантаження....