URM
Події Новини

Посадовці одеської залізниці списали, розібрали і перепродали робочі вагони

На Кіровоградщині розслідують справу про розкрадання майна Укрзалізниці. Про це повідомляє видання «гречка» з посиланням на інформацію в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Підозрюваними є працівники і керівники деяких структурних служб «Одеської залізниці» та керівники підприємств ТОВ «Вагонкомплектсервіс» та TOB «РК Ріелвей» та посадовець Знам’янської міської громади.

За версією слідства, підозрювані залізничники закупили комплектуючі для розбирання 60 вагонів у підприємств «Вагонкомплектсервіс» та «РК Ріелвей» за завищеною ціною.

Потім списали та розібрали 60 вагонів, а відомості про стан вузлів та агрегатів, які були на вказаних вагонах, внесли неправдиву інформацію.

Запчастини від тих вагонів та агрегати продали в якості металобрухту тим же таки підприємствам «Вагонкомплектсервіс» та «РК Ріелвей».

Вони, в свою чергу, за підробними документами продали придбане як звичайний повноцінний товар за готівку в адресу реального сектору економіки.

В усіх підприємств, замішаних в оборудці, провели обшуки та вилучили документацію і печатки, на які частково наклали арешт. За словами слдічого, в документах є ймовірні докази проведеної злочинної схеми.Триває. слідство.

читайте також

Завантаження....